VET-MED

Specjalistyczna Przychodnia Weterynaryjna

Przychodnia VET MED - O Nas

Przychodnia weterynaryjna VET-MED została założona w 2014 roku przez lekarza weterynarii Szymona Szymczaka, który wraz z żoną Joanną, doktorem nauk weterynaryjnych, stworzył miejsce, gdzie każdy pies, kot i inne zwierzęta towarzyszące człowiekowi mogą liczyć na ciepłe podejście i fachową pomoc w potrzebie.

Opiekunowie małych pacjentów przychodni VET-MED otrzymają tu pełne wsparcie w zakresie prawidłowego wychowania, żywienia i leczenia swoich milusińskich. Zapewniamy nowoczesne procedury diagnostyczne, w tym zaawansowaną diagnostykę obrazową RTG i USG, oraz skuteczne leczenie, obejmujące także w razie potrzeby zabiegi z wykorzystaniem bezpiecznego znieczulenia wziewnego.

Opinie Naszych Klientów

Ponieważ zwierzaki nie mogą wyrażać własnych emocji

VET-MED

Nasza przychodnia

Przychodnia Weterynaryjna VET-MED w Złotnikach / Suchym Lesie k. Poznania dysponuje parkingiem, przestronną poczekalnią, gabinetami, pracownią radiologiczną i ultrasonograficzną, możliwością hospitalizacji i stacjonarnego leczenia oraz salą operacyjną. Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy!